Jak zdobyć serce Księżniczki z pomocą pierścionka? Podstawowy poradnik w pięciu krokach

Bardzo często pomagam Zakochanym, dla których piękny moment zaręczyn jest jednocześnie powodem stresu. Panowie zastanawiają się jak powinien wyglądać idealny pierścionek zaręczynowy, a Panie równie często martwią się czy Ukochany sprosta zadaniu.

W końcu to one będą ten pierścionek nosić kolejne miesiące, może lata. Chciałyby się pochwalić radosną nowiną z dumą prezentując pierścionek, o którym być może marzyła już jako mała dziewczynka. Nawet, jeśli wyrosła już z cukierkowych sukienek, to tego dnia każda kobieta zasługuje, aby poczuć się Księżniczką. Współczesną Księżniczką, na sposób idealnie pasujący właśnie do niej.

 

  I. Po pierwsze i najważniejsze: Słuchaj!

Ona chciałaby TEN pierścionek nosić codziennie do końca życia, więc na pewno ma jakieś zdanie. Im więcej o Niej wiesz, tym łatwiej będzie Ci odpowiedzieć na pytania, jaką biżuterię lubi. Jeśli nie mówiła na ten temat nic szczególnego, lubi zazwyczaj taką, jaką nosi. A jeżeli marzy o czymś szczególnym, co widziała u koleżanki lub gwiazdy TV, to na pewno już o tym wspomniała. Jeśli spodziewa się jakiejś szczególnej okazji, założę się, że już ze trzy razy :)

 

  II. Jeżeli nie masz żadnego punktu zaczepienia, po prostu zapytaj

To naprawdę nic strasznego spytać wprost, co Jej się podoba. Albo mniej wprost, co sądzi o czymś, co założyła inna kobieta, rzeczywista bądź z katalogu. I Tak, ta zasada również dotyczy zaręczyn. Jeśli zależy Ci na niespodziance, poproś o pomoc zaufaną kobietę z jej otoczenia.

 

  III. Najważniejsze, jeśli już się wypowie to zaufaj i nie kombinuj!

Wzór tak, ale w innym kolorze, albo jednak złoto, bo okazja zobowiązuje… To rzadko dobrze się kończy. Jeżeli rzeczywiście wskazała wzór, kolor i materiał, a mimo wszystko jej prośby i sugestie zostaną zignorowane, to nie jest to dobra wróżba na przyszłość.

 

 IV. Obserwuj i zapamiętaj

Przede wszystkim, jaką nosi biżuterię, ale również kolory i przedmioty, którymi się otacza. Z pewnością są dostosowane do jej stylu życia, aktywności i upodobań estetycznych. Rzeczywiście może się zdarzyć, że na przykład srebro nosi ze względu na cenę. Ale jeśli lubi złoty kolor może wybrać srebro złocone. Więc jeśli nigdy nie widziałeś u niej złoconych dodatków i konsekwentnie wybiera srebro nawet w detalach garderoby, to znaczy, że żółte złoto nie spotka się z entuzjazmem. W tym konkretnym wypadku, jeśli złoto jest ważne dla Ciebie, rozważ je w wersji białej.

 

  V. Przenigdy nie kieruj się zasadą – nie nosi czegoś to kupię i zacznie

Chodzi oczywiście o styl, bo zakładamy, że pierścionka zaręczynowego, jeszcze raczej nie nosi ;) Rzeczy okazałe, wyraziste lub wręcz ekstrawaganckie wymagają przemyślenia tego punktu. Ale również biżuteria konkretnego typu, długość naszyjnika, a już na pewno kolczyki.

 

Być może powyższe rady wydadzą Ci się trywialne, ale tym bardziej ich nie lekceważ. Ile razy proszę kobiety o rady dla Panów w kwestii biżuterii, zawsze pada to samo. Ile razy biżuteria ląduje w szafie i nie jest noszona, zabrakło jednego z tych trzech elementów.

 

Jeśli opanowałeś już te podstawowe zasady, zapraszam do kolejnej części cyklu Jak zdobyć serce z pomocą pierścionka? Dla nieco bardziej zaawansowanych ;)

 

Jeżeli natomiast masz bardzo konkretne pytanie, bardzo wiele niewiadomych albo pomysł na swój wymarzony pierścionek, który chciałbyś zrealizować, to serdecznie zapraszam do kontaktu