Title

Lookrecya Dream Jewelry w Kopenhadze

W swoich pracach wykorzystuje najbardziej tradycyjne techniki złotnicze. Każdy element i każdy detal powstaje od podstaw ręcznie, a następnie znajduje swoje miejsce w projekcie, powstającym niczym obraz albo tradycyjna koniakowska koronka, czyli krok po kroku. Czasem ogrody lub bukiety układane z ręcznie formowanych kwiatów, maleńkich listków i elementów filigranu. Tutaj każdy detal ma znaczenie.

Nie korzystam z odlewów ani programów projektowych. Po części jest to spowodowane wykorzystaniem niepowtarzalnych kamieni, a poniekąd sposobem pracy z klientem, który na każdym etapie może uczestniczyć w projekcie. Od momentu wyboru kamieni, przez śledzenie fotorelacji z powstawania projektu, wspólne ustalanie detali i sposobu wykończenia.

To nie jest projekt zlecany firmie zewnętrznej z dobrymi wytycznymi, ani wybór elementów z gotowej kolekcji. To żywy

proces, w którym każdy etap ma znaczenie i często zawiera ważne intencje lub historie zamawiającej osoby. Dlatego za każdym razem sprawdzam różne rozwiązania i podpowiadam najlepsze dla porządanego efektu. Wiem jaką frajdę może stanowić projektowanie biżuterii, ale jednocześnie cały czas staram się o przejrzystość procesu, aby nie był stresem tylko bardzo przyjemną przygodą.

Niezależnie czy przedmiot powstaje na zamówienie, czy z potrzeby serca – każdy egzemplarz z mojej pracowni jest unikatowy, z załączonym certyfikatem autentyczności, a często również z fotorelacją z procesu powstania.

ALCHEMICZNA PRACOWNIA

Sklep

Przejdź

Poznaj sekrety biżuterii

Zamówienia specjalne

Przejdź