Dane kontaktowe Sprzedającego:
Lookrecya Dream Jewelry
Sigynsgade 58, 4th
2200 Kobenhavn N
Denmark
e-mail: kontakt@lookrecya.com
telefon: +48 501647684 lub +45 60564684

§1 PŁATNOŚĆ

Płatności w sklepie internetowym lookrecyadreamjewelry.com można dokonywać za pomocą tradycyjnego przelewu lub systemu płatności PayPal przy użyciu kart płatniczych.

Wszystkie ceny towarów podawane są w jednej w trzech walutach: DKK, PLN lub EUR. Wszystkie ceny niezależnie od wyboru waluty zawierają 25% VAT obowiązujący w Danii i na terenie całej UE.

W przypadku zakupów spoza UE podatek Vat jest odliczany, a tym samym obowiązuje lokalny podatek lub cło naliczane na miejscu, zgodnie przepisami obowiązującymi w miejscu dostawy. Bądź świadom, że Twoim obowiązkiem jest uiścić odpowiednie opłaty, a ich naliczanie może opóźnić czas dostawy.

Więcej o płatnościach: https://lookrecyadreamjewelry.com/wysylka-i-platnosc/

§2 WYSYŁKA

Przedmioty zakupione na stronie lookrecyadreamjewelry.com wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej oferującej ubezpieczenie oraz możliwość śledzenia przesyłki w przypadku wystąpienia problemów.

Towar jest ubezpieczony na czas transportu i przy odbiorze prosimy o sprawdzenie zawartości paczki. Jeśli paczka i / lub zawartość są uszkodzone po jej otrzymaniu, należy zgłosić to jeszcze w obecności kuriera.

Większość zamówień jest wysyłana w ciągu 2 dni roboczych. Jeśli przesyłka jest personalizowana poinformujemy o dokładnej dacie wysyłki. W przypadku pilnych zamówień prosimy o kontakt w sprawie zwrócenia szczególnej uwagi na jak najszybszy czas wysyłki.

Więcej o wysyłce: https://lookrecyadreamjewelry.com/wysylka-i-platnosc/

§3 GWARANCJE I PRAWO DO REKLAMACJI

Zakupy na stronie lookrecyadreamjewelry.com objęte są Duńskim Prawem Handlowym, które uprawnia do reklamacji w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu.

Skontaktuj się z nami zawsze zanim wyślesz przedmiot. Jeśli Twoja reklamacja jest uzasadniona, oznacza to, że możesz zlecić naprawę, wymianę, zwrot pieniędzy lub obniżenie ceny, w zależności od konkretnej sytuacji.

Jeśli reklamacja będzie uzasadniona, zwrócimy Ci (rozsądne) koszty wysyłki. Towar należy zawsze odesłać w odpowiednim opakowaniu. Pamiętaj również, aby otrzymać pokwitowanie wysyłki, abyśmy mogli zwrócić koszty wysyłki.

Prawo do reklamacji nie obejmuje usterek, uszkodzeń lub zużycia spowodowanego nieprawidłowym użytkowaniem, brakiem konserwacji lub zwykłym zużyciem.

Jeśli jako konsument chcesz reklamować swój zakup, skontaktuj się z nami pod numerem +45 60564684. Jeśli nie uda nam się znaleźć rozwiązania, możesz przesłać reklamację na adres: Center for Klageløsning, Nævnenes Hus, Toldboden 2, 800 Viborg

www.forbrug.dk

Jeśli mieszkasz w kraju UE innym niż Dania, możesz złożyć skargę do internetowego portalu skarg Komisji Europejskiej tutaj – http://ec.europa.eu/odr

§4 PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Jako konsument masz 14-dniowe prawo do odstąpienia od umowy kupna, bez podanie konkretnej przyczyny.

Obowiązuje 14 dni od otrzymania przedmiotów na powiadomienie o chęci odstąpienia od umowy mailowo na adres kontakt@lookrecya.com przed odesłaniem przedmioów na adres fizyczny

Lookrecya Dream Jewelry, Sigynsgade 58, 4th, 2200 Kobenhavn N, Denmark

Przyjmujemy tylko przesyłki wysyłane bezpośrednio na wskazany adres lub przekazane osobiście na powyższy adres po wcześniejszym uzgodnieniu.

Uwaga! Brak prawa do odstąpienia od umowy dla Zamówień Specjalnych

Prawo do odstąpienia od umowy nie obowiązuje dla towarów, wykonanych na specjalne zamówienie oraz personalizowanych na wyraźne życzenie, np. zmiana rozmiaru, grawerunek itp.

Zwrot pieniędzy obejmuje całą wpłaconą poprzednio kwotę, pod warunkiem, że nie jest on zniszczony ani używany. W takim wypadku odliczymy odpowiednią kwotę.

Zwrot pieniędzy następuje dokładnie tą samą drogą, którą zostały wysłane, o ile nie ustalono inaczej. Zwrócimy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostawy (o ile nie przekraczają one kwoty niezbędnej la wysyłki), nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymał Twoją wiadomość, że chcesz anulować umowę. Możemy wstrzymać się z płatnością do czasu otrzymania rzeczy chyba, że prześlesz nam dowód jej zwrotu.

Standardowy formularza odstąpienia od umowy poniżej:

Do:

Lookrecyadreamjewelry.com

Sigynsgade 58, 4th

2200 Kobenhavn N

Denmark

E-mail: kontakt@lookrecya.com

Oświadczam, że chcę skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy w związku z moją umową zakupu następujących rzeczy:

_________________________________________________________

Zamówione dnia: ____________ Otrzymano:_______________

Imię i nazwisko konsumenta: ________________________________

Adres konsumenta: ________________________________________

Podpis konsumenta: _____________ Data:_______________

§5 POLITYKA PRYWATNOŚCI

Kiedy robisz u nas zakupy, potrzebujemy następujących informacji:

Imię i nazwisko, adres, tel. Nr i adres e-mail.

Rejestrujemy i przekazujemy dane osobowe, które są niezbędne, aby móc dostarczyć Ci przedmiot.

Dane osobowe są rejestrowane w Lookrecya Dream Jewelry i przechowywane przez pięć lat, po czym informacje są usuwane.

Ponadto współpracujemy z innymi firmami, które przechowują i przetwarzają dane, m.in. w celu wysyłki i celach księgowych. Firmy te przetwarzają informacje wyłącznie w naszym imieniu i nie mogą wykorzystywać ich do własnych celów. To wyłącznie podmioty przetwarzające dane w UE lub w krajach, które mogą zapewnić odpowiednią ochronę Twoich danych.

Masz prawo być poinformowanym o tym, jakie informacje o Tobie przetwarzamy oraz do ich poprawienia. Jeśli uważasz, że Twoje dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem lub zebrano ich zbyt dużo możesz do nas napisać na adres: kontakt@lookrecya.com

Więcej o Polityce Prywatności: https://lookrecyadreamjewelry.com/polityka-prywatnosci/

ALCHEMICZNA PRACOWNIA

Sklep

Przejdź

Poznaj sekrety biżuterii

Zamówienia specjalne

Przejdź