Biżuteria, a szczególnie pierścionek od zawsze nosi ukryte znaczenie. Podarowany przez mężczyznę oznacza bliską relację i jest to gest piękny i dużo bardziej znamienny niż jakiekolwiek kwiaty czy czekoladki. W tradycji zakorzenione jest przekonanie, że pierwszy pierścionek, który kobieta dostaje od ukochanego to pierścionek zaręczynowy. Prawdopodobnie chciałaby nosić Ten pierścionek codziennie przez długie lata, aby przypominał jej właśnie o Tobie.

Jak chciałabyś zostać zapamiętany?

Złota zasada, która obowiązuje przy wszystkich prezentach, a już szczególnie, tak bliskich jak biżuteria, jest zawsze ta sama:

SŁUCHAJ OBSERWUJ PAMIĘTAJ

W końcu trochę ją znasz, więc przypomnij sobie, czym ostatnio się zachwyciła, jaki lubi kolor i co nosi na co dzień lub od święta. To klucz do sukcesu, którego nie da się przecenić. Wysiłek włożony w poznanie jej potrzeb i upodobań zaowocuje na długie lata. Być może będzie to klejnot, opowiadający Waszą historię kolejnym pokoleniom.

Jakie emocje będzie budzić Twój prezent za kilka, może kilkadziesiąt lat?

Jako kobieta złotnik chciałabym Ci przybliżyć nie tylko techniczne szczegóły tego rzemiosła, ale to, co dla nas kobiet jest w biżuterii najcenniejsze. Zapraszam do śledzenia cyklu Jak zdobyć serce z pomocą pierścionka? To przewodnik dla tych Panów, którzy zastanawiają się, jaki pierścionek mógłby trafić do serca właśnie ich Księżniczki.

Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć o kwestiach technicznych odsyłam do porad Wirtualnej Pracowni: http://www.lookrecyadreamjewelry.com/wirtualna-pracownia

Jeśli czujesz, że Twoja wybranka zasługuje na pierścionek jedyny w swoim rodzaju, a Ty potrzebujesz pomocy przy wyborze wzoru lub niezwykłego kamienia, będzie mi niezmiernie miło Wam pomóc i wykonać pierścionek właśnie dla Twojej Księżniczki.

Patrycja Mordalska

Lookrecya Dream Jewelry